Onze jeugd heeft het nieuwe jaar alvast goed ingezet met een zwem-fiets- en looptraining het Eeklose sportpark. Tijdens de voorbije nieuwjaarstraining werd de kalender meegedeeld aan onze jeugdatleten (afdeling Eeklo en Maldegem - periode januari tem. april 2019). Deze kalender werd ook aangevuld op de website onder de jeugdrubriek. Er staan enkele "speciale" trainingen en uitstappen op het programma. Binnenkort wordt de infobrief verstuurd voor het jeugdweekend in Gent van 29 tem. 31 maart as. De inschrijven dienen te gebeuren voor 15 februari as.

Voor de Run & Bike werden alle duo's gevormd en krijgen jullie nog een overzicht toegestuurd via mail. We gaan de komende weken zeker nog wat oefenen op een vlotte wissel. Zorg dat jullie alle materiaal bij hebben (muts, handschoenen, helm, fiets, nummerbelt en sluitspelden) en jullie fietsen in perfecte staat zijn aub. We verzamelen op zondag om 9u30 in de gebouwen van onze hoofdsponsor SMO (Nieuwendorpe 14). Als er nog bijkomende vragen zijn, kan je steeds terecht bij één van onze jeugdtrainers.