JEUGD TRAININGSKALENDER 2019-2020

Training Ironkids A - groep 1 en 2 te Eeklo (6-9 jaar) van 9u30 tot 11u30 (tenzij anders vermeld):
Programma Eeklo - groep 1 en 2 (ironkids A - geboortejaar 2010-2011-2012-2013):

We verzamelen op zaterdagochtend achter de sporthal Eeklo (afspraak aan de grote poort polyvalente zaal - ingang via achterzijde). 
Meebrengen: fiets (perfect in orde), sportieve kledij (aangepast aan de temperaturen), drinkbus, (evt. met drinkbushouder op de fiets), tussendoortje

Zaterdag 30/11 Balvaardigheden + fietsen (spelvormen)
Zaterdag 7/12 Lacrosse (oog/hand coördinatie) + fietsen (parcours met hindernissen)
Zaterdag 14/12 Estafettes + fietsen (spelvormen/ uithouding)
Zaterdag 21/12 ENKEL ZWEMMEN (voor alle jeugd – volledig zwembad)
Zaterdag 28/12 GEEN TRAINING (Kerstvakantie)
Zaterdag 4/1/20 ALLE JEUGD IN MALDEGEM 9u-12u (zwemmen – lopen (pistetraining) – fietsen)
                                
Maandelijks wordt in groep naar één multisport-activeit gegaan, waar de ironkids in verschillende leeftijdscategorieën hun wedstrijd kunnen afwerken. Deze activiteiten zijn heel gevarieerd om eens te proeven van allerlei sporttakken oa. kids survivalrun, veldloop, kidsrun, zwemloop, mini triatlon, powerkid, zwemwedstrijdje,...Bij min. 6 deelnames op jaarbasis hebben jullie recht op een uniek SMO-kledingstuk! Voor sommige activiteiten dien je zelf in te schrijven, hou dit goed in de gaten!


Training Ironkids B - groep 3 (geboortejaar 2008-2009) en groep 4 (geboortejaar 2007-2005) te Eeklo van 9u tot 11u30 (tenzij anders vermeld):Voor de afdeling in Eeklo wordt extra aandacht besteed aan de zwemtechniek (1u), gecombineerd met lopen of fietsen. We verzamelen wekelijks in de inkomhal van het zwembad. Voorzie een slot om je fiets veilig weg te bergen.

Zaterdag 30/11 VTT Beernem 9u-11u30 @parochiezaal Sinjo (Lattenklieversstraat 28 - 8730 - SINT-JORIS (Beernem)
Woensdag 4/12  Extra fietstraining met mountainbike 14u-16u @sportpark Eeklo (techniek putten Oosteeklo)
Zaterdag 7/12 Zwemmen + run/bike training
Geen zwemmen op maandag 9/12 (zwembad gesloten): stabilisatie – loopuithouding + krachtcircuit 18u-19u45
Zaterdag 14/12 Zwemmen + looptechnische training
Zaterdag 21/12 Enkel zwemmen 9u-11u30 (eerst 30' droogtraining - lichaamsscholing)
Zaterdag 28/12 Zwemmen + clinic fietsherstelling (mtb)
Zaterdag 4/1/20 Alle jeugd in Maldegem 9u-12u (zwemmen – lopen (pistetraining) – fietsen)

Training groep 5: jeugd A en junioren (geboortejaar 2004-2001):van 9u tot 11u30 @sportpark Eeklo

Zaterdag 30/11 VTT Beernem 9u-11u30 @parochiezaal Sinjo (Lattenklieversstraat 28 - 8730 - SINT-JORIS (Beernem)
Geen zwemmen op maandag 9/12 (zwembad gesloten) wel stabilisatie – loopuithouding + krachtcircuit 18u-19u45
Woensdag 4/12  Extra fietstraining met mountainbike 14u-16u @sportpark Eeklo (techniek putten Oosteeklo)
Zaterdag 21/12 Enkel zwemmen

Zaterdag 28/12 Zwemmen + clinic fietsherstelling (mtb)
Zaterdag 4/1/20 Alle jeugd in Maldegem 9u-12u (zwemmen – lopen (pistetraining) – fietsen)

KOMENDE WEDSTRIJDEN VOOR DE JEUGD (VAN IRONKIDS TEM. JEUGD A) WAAR CLUBAFSPRAKEN EN BEGELEIDING WORDT VOORZIEN:

zondag 21/11 Survivalrun Meetjesland voor alle jeugd (zelf inschrijven via survivalrunmeetjesland.be voor kidsrun
 

CLUBACTIVITETEN 2019 VOOR ALLE JEUGD:
21 januari 2020 Run & Bike Eeklo (eigen organisatie)
8 februari 2020 Trail Het Leen (zwemmen vm + 5 km trail) vanaf jeugd C
1 maart 2020 Kustcross Vlissingen (daguitstap) – alle jeugd
21 maart 2020 Zwerfvuilactie en jeugdactiviteit St-Laureins – alle jeugd
24-26 april 2020 Jeugdweekend – alle jeugd
31 mei 2020 jeugdtriatlon Boerekreek (eigen organisatie) – alle jeugd


 Jeugdwerking Praktisch Training


Jeugdwerking Praktisch Reglementen

(Bron: Sportregelementen BTDF)